אורטופד כירוגי ד”ר קזנסקי

אורטופד כירוגי ד”ר קזנסקי- קצת על עצמי

שלום,  אני אורטופד כירוג ד”ר קזנסקי, שמי הפרטי הוא איגור ואני רופא מנתח בעל רזומה עשיר המתמחה בתחומי האורטופדיה למיניהם- כירוגיית ברך, כירוגיית מרפק, אורטופד מומחה אגן, וגם אורטופד מומחה אגן היריכיים. לארץ ישראל עליתי מבלרוס ושם רכשתי את ההכשרה שלי במסגרת הלימודים במכון הרפואי ויטיבסק. לאחר שעלית לארץ המשכתי את ללימודים באוניברסיטת תל אביב ולאחר מכן עשיתי התמחות בת 6 שנים בכירוגיה אורטופדית בבית החולים וולפסון. בנוסף עבדתי גם בבתי החולים אסף הרופא ומעייני הישועה. את תת ההתמחות שלי בתחום ניתוחי הברך ומפרקי ירך עברתי בגרמניה וצרפת.  כיום אני עובד בבית החולים וולפסון ובבית החולים אסותא ובעל מרפאה פרטית בבת ים, שם אני מבצע ניתוחים רבים ובעל המלצות מלקוחות רבים.

אורטופד כירוג ד”ר קזנסקי- אורטופד כירוג ברך

מתי אנשים מגיעים למצב בו הם זקוקים לאורטופד כירוג ברך? בוריטיס כרוני- מצב של דלקת ונפיחות בלתי נפסקת ומתקדמת של הבורסה, קרע במיניסקוס, Osgood Schlatter במצב בינוני או  קשה, פריקות מרובות של פיקת הברך, קרעים ברצועות הברך המפריעים ברמה שבה תרגילי חיזוק של הארבע ראשי לא  עובד ואוסטיאוארתריטיס במצב כרוני של הברך. במקרים אלו נדרש לבצע ניתוחים. אני בתור אורטופד כירוג ד”ר קזנסקי יכול להעיד על עצמי שאני מבצע ניתוחים כאלה ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר.

אורטופד כירוג מרפק- מתי צריך?

כאבים ובעיות במרפקים יכולים להגיע עקב דלקת מפרקים שגרונית, מחלת מפרקים ניוונית. כמובן שקיימות מספר דרכים לבצע ניתוח להחלפת מרפק. חלק מהמטופלים זקוקים להחלפה של שני צדי המפרק, עבור חלק ניתן להסתפק בהחלפה חלקית שלו וזה בהתאמה לסיבה שלשמה מבוצע הניתוח. הרופא/ה המטפלת ימליץ על ניתוח כזה רק במידה וטיפולים שמרניים לא הועילו. מחפשים אורטופד כירוג מרפק? אניף אורטופד כירוג ד”ר קזנסקי יכול לתת לכם את המענה הטוב ביותר.

 אורטופד מומחה אגן או אורטופד מומחה אגן היריכיים- הבחירה הנכונה שלך

 מפרקי הברכיים הינם נקודת החיבור בין עצמות הירכיים (פמור) ועצמות השוק (טיביה). הסחוסים, המצויים בקצות העצמות, הם רקמות קשיחות המזינות את המפרקים ומחליקות את התנועות בין העצמות. תהליכי שחיקת המפרקים עלולים להימשך חודשים ושנים.כפי שכתבתי, אני, אורטופד כירוג ד”ר קזנסקי, רופא כירוג מומחה בתחום היריכיים כשנים רבות. ומטופלים רבים יכולים להעיד עבורים כמה הניתוחים שלי היטיבו עימם.

חבר אקדמיה האמריקאית כרורגיה ואורטופדיה

מעל ל- 3000
ניתוחים מוצלחים

מומחה בכירורגיה אורטופדית עם וותק של 20 שנה

פניה לייעוץ

לייעוץ ראשוני עם ד"ר קזנסקי


  אנא בחרו את המפרק שכואב לכם?

  אנא בחרו את הקופת חולים שאליה אתם שייכים , במידה והיא לא ברשימה ציינו האם יש לכם ביטוח בריאות פרטי?
  המלצות מטופלים

  להזמנת שיחת ייעוץ

  עם ד"ר קזנסקי   אנא בחרו את המפרק שכואב לכם?

   אנא בחרו את הקופת חולים שאליה אתם שייכים , במידה והיא לא ברשימה ציינו האם יש לכם ביטוח בריאות פרטי?