ניתוח להחלפת מפרק הירך

ניתוח להחלפת מפרק הירך הוא הליך כירורגי בו מנתח אורתופדי מחליף מפרק טבעי פגום בשתל מלאכותי. מורכבות הניתוח ומשך הזמן תלויים בגורמים רבים – הגורם למחלה ומידת הפגיעה במפרקים, הגיל ומצבו הכללי של המטופל ומחלות קשורות. זה בדרך כלל לוקח בין 1 ל -2.5 שעות.

במהלך מפרקי מפרק הירך, ד”ר קזנסקי משתמש בטכניקת גישה כירורגית חדשנית מיוחדת, בה השרירים והרצועות מתרחבים ולא נחתכים. טכניקת שימור איברים זו יכולה להקל משמעותית על תקופת השיקום ולהחזיר את המטופל לחיים מלאים גם בזמן הקצר ביותר (4-6 שבועות). אם לא ניתן להימנע מניתוחים בשרירים במהלך הניתוח, ד”ר קזנסקי משתמש בטכניקות חסכוניות המאפשרות להדק את השרירים המנותקים בדיוק במקום המקורי שלהם לאחר התקנת הסטנט.

לאחר פעולות אלה בשיטות פחות טראומטיות, הרצועות והשרירים משוחזרים במהירות רבה מבלי לאבד את תפקודם.

כל ההליכים הכירורגיים, כולל מפרקי מפרק הירך, במרפאות בישראל מתבצעים בתנאים סטריליים, תוך התייחסות לאמצעים למניעת מחלות זיהומיות במהלך הניתוח ולאחריו. אמצעים אלה, למעשה, אינם כרוכים בהופעת סיבוכים לאחר הניתוח. בנוסף, הטכניקות הבלעדיות בהן השתמש ד”ר קזנסקי במהלך הניתוח יכולות להפחית את איבוד הדם ל 100 מ”ל!

זכרו את החשוב ביותר! חדרי ניתוח, המצוידים בציוד החדיש ביותר ובכישורים גבוהים של כירורג אורטופדי הם הגורמים החשובים ביותר המשפיעים על הצלחת הניתוח, כלומר זו הדרך לחיים נורמליים בדרכים!

חבר אקדמיה האמריקאית כרורגיה ואורטופדיה

מעל ל- 3000
ניתוחים מוצלחים

מומחה בכירורגיה אורטופדית עם וותק של 20 שנה

פניה לייעוץ

לייעוץ ראשוני עם ד"ר קזנסקי


  אנא בחרו את המפרק שכואב לכם?

  אנא בחרו את הקופת חולים שאליה אתם שייכים , במידה והיא לא ברשימה ציינו האם יש לכם ביטוח בריאות פרטי?
  להזמנת שיחת ייעוץ

  עם ד"ר קזנסקי   אנא בחרו את המפרק שכואב לכם?

   אנא בחרו את הקופת חולים שאליה אתם שייכים , במידה והיא לא ברשימה ציינו האם יש לכם ביטוח בריאות פרטי?