סוגי אנדופרוטזה

knee-prosthesis

אחד הגורמים החשובים ביותר הקובעים את איכות חיי המטופל לאחר הניתוח הוא הבחירה הנכונה של הסטנט. בבחירת מפרק מלאכותי, ד”ר קזנסקי מונחה על ידי המאפיינים האישיים של מבנה מפרק הברך של כל מטופל.

בעת החלפת מפרק הברך, איגור קזנסקי משתמש בדור חדש של אנדופרוסטזות, הקרובות ככל האפשר למפרקים הטבעיים בתכונותיהם. מדובר כיום בשתלים המיוצרים על ידי קורין, צימר, CPM (אנגליה), ג’ונסון אנד ג’ונסון (ארצות הברית). אנדופרוסטזות אלה נבדלות מהשתלים מהדור הקודם לא רק מבחינת הביומכניקה, אלא גם מבחינת אורך חיים ארוך יותר. אחת הדוגמאות הבולטות לאנדו-פרוטזות מודרניות היא מערכת האנד-פרוסטזה פרסונה, שפותחה על ידי צימר.

האנדופרוסטזות החדשות בעלות מבנה אנטומי משופר ומובטחות שישמשו אותך במשך יותר מ-25-30 שנה. בנוסף, בסוף תקופה זו ההסתברות לכישלון התותבת קטנה מאוד. זהו גורם חשוב, במיוחד עבור חולים צעירים. מכיוון שהאנדופרוסטזות מהדור החדש כמעט חוזרות על מבנה וצורת המפרק הטבעי. ניתוח החלפת ברכיים בישראל הוא מהיר, ותקופת השיקום לאחר תותבת כזו מתקצרת, לא תרגישו אי נוחות ואז תוכלו לבצע כל תנועה רגילה, אפילו לעסוק בספורט.

בתום חיי השימוש השתל תצטרך לעבור תיקון של מפרק הברך המלאכותית. זה יאפשר לך להעריך את מצב התותבת ובמקרה של תקלה לנקוט את הצעדים הנדרשים בזמן.

חבר אקדמיה האמריקאית כרורגיה ואורטופדיה

מעל ל- 3000
ניתוחים מוצלחים

מומחה בכירורגיה אורטופדית עם וותק של 20 שנה

פניה לייעוץ

לייעוץ ראשוני עם ד"ר קזנסקי


  אנא בחרו את המפרק שכואב לכם?

  אנא בחרו את הקופת חולים שאליה אתם שייכים , במידה והיא לא ברשימה ציינו האם יש לכם ביטוח בריאות פרטי?
  להזמנת שיחת ייעוץ

  עם ד"ר קזנסקי   אנא בחרו את המפרק שכואב לכם?

   אנא בחרו את הקופת חולים שאליה אתם שייכים , במידה והיא לא ברשימה ציינו האם יש לכם ביטוח בריאות פרטי?